O Mnie

Z profesjonalną fotografią jestem związana od dwudziestu trzech lat. Najpierw po Waszej stronie obiektywu. Ten okres dał mi bezcenną wiedzę z podpatrywania przy pracy setek fotografów, ale również o Waszych odczuciach podczas sesji, o oczekiwaniach i obawach osoby fotografowanej. Płynnie zaczęłam przemieszczać się na “drugą stronę mocy”. Jako współorganizator sesji, stylistka, drugi aparat. Tworzyłam aranżacje, stylizacje, makijaże, ale również realizowałam swoje wizje.

O samodzielnym wzięciu do rąk aparatu zadecydował – jak to w życiu bywa- przypadek, a raczej seria przypadków. Ale również nadmiar pomysłów i obrazów przepływających przez głowę. Ta energia musiała znaleźć ujście. Po prostu kocham to, co robię.

Studio mieści się w osobnym domu w całości przeznaczonym na sesje. Wciąż go udoskonalam i stwarzam miejsce, w którym i Wy, i ja poczujemy się jak najlepiej. Oprócz pomieszczenia, w którym robimy zdjęcia, jest pokój z mnóstwem gadżetów, ubrań, dodatków i innych rzeczy, które wykorzystuję podczas tworzenia stylizacji i aranżacji. Jest kącik, w którym możecie usiąść, poczekać czy odpocząć.

Dom usytuowany jest w prywatnym ogrodzie, który również jest do Waszej dyspozycji. Dosyć często wykorzystuję (zwłaszcza przy fotografii noworodkowej), pomieszczenia swojego domu, w którym mieszkam (15 metrów od studia). A to wszystko w pobliżu lasu, w Łazach – małym, spokojnym miasteczku na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej, co gwarantuje fantastyczne warunki do zdjęć plenerowych.